Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Arı Finansal Kiralama A.Ş. yasal mevzuat çerçevesindeki leasing anlayışı ile kişisel verilerin gizliliğini korumaya özen göstermektedir. İşbu gizlilik politikası ile müşterinin onayı veya yasal yükümlülük kapsamı dışındaki kişisel verileri 3. Şahıslar ile paylaşmadığını taahhüt etmektedir.

Arı Finansal Kiralama A.Ş. müşterilerinin verdiği bilgilerin gizliliğini sağlamak ve güvenliğini korumak amacıyla en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarını sağlamaktadır.

Arı Finansal Kiralama A.Ş.  web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmemektedir. Bu nedenle siteden elde edilen bilgilere dayanarak oluşabilecek tüm risk ve zarar kullanıcıya aittir. Bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Arı Finansal Kiralama A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Müşterimizin Arı Finansal Kiralama A.Ş.’nin web sitesi üzerinden girmiş olduğu bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım idari ve teknik tedbirler ile kısıtlanmıştır.

Arı Finansal Kiralama A.Ş. sayfası üzerinden diğer web sitelerine erişim için verilen linklerin güvenlik ve gizliliği kurumun sorumluluğu altında bulunmamaktadır. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan Arı Finansal Kiralama A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Arı Finansal Kiralama A.Ş. sayfasında yer alan taksit, kira ve diğer hesaplamalar bilgi niteliğinde olup, herhangi bir taahhüt kapsamında değerlendirilemez. Müşterinin, gösterge niteliğindeki hesaplamalara bağlı olan ve olmayan teklifleri Arı Finansal Kiralama A.Ş.’nin onayı sonrası kesinlik kazanacaktır.

Arı Finansal Kiralama, bu Gizlilik Politikası üzerinde değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.  Web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

ARI FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.